ЕКСТРЕМАЛЬНИЙ АЛЬПІНІЗМ.

Ці вершини нижче 7000 м (23 000 футів) і не вимагають великого досвіду роботи на великій висоті або практичних знань (наприклад, навички роботи з мотузкою, кішками та льодорубом або вміння спускатися та спускатися).

Тим не менш, як і у всіх пригодницьких видах спорту, чим досвідченіші і підготовленіші ви до цих випробувань, тим краще.

1. ГОРА КІЛІМАНДЖАРО. ЕКСТРЕМАЛЬНИЙ АЛЬПІНІЗМ

Розташування:  Танзания, Африка
Висота: 5
 895 м (19 341 фут)
Діапазон:
 Ні - окремо стоїть
Тривалість:
 5-7 днів

Кіліманджаро був першим сімом самітом, який я завершив, тому що він, безумовно, найлегший. Є кілька простих та помірних маршрутів до вершини, що робить її одним із найдоступніших маршрутів з помірною висотою у світі.

Найвища гора в Африці також найвища окрема гора в світі. Як і багато вулканів, він не прив'язаний до гірського ланцюга.

Маршрут Мачаме, безумовно, наймальовничіший, але гора дуже популярна серед туристів та туристів, тому не чекайте, що у вас буде якийсь із маршрутів.

2. ХРАМ ГОРИ. ЕКСТРЕМАЛЬНИЙ АЛЬПІНІЗМ

Розташування:  Канада, Северная Америка.
Висота:
 3544 м. (11627 футів).
Діапазон:
 Цибуля.
Тривалість: 
 1-2 дні.

Найдоступніший пік вище 3400 м (11 000 футів) у канадських Скелястих горах також є одним з найчастіше піднімається. Вершина може бути досягнута через день завдяки її відносно низькому збільшенню висоти: приблизно 1600 м (5250 футів).

Незважаючи на відносну доступність, слід зазначити, що гора є гігантською та домінує над західним ландшафтом національного парку Банф. Деяке досить помірне або інтенсивне скремблювання потрібно навіть на «легкому» маршруті.

 

3. ОХОС ДІЛЬ САЛАДО. ЕКСТРЕМАЛЬНИЙ АЛЬПІНІЗМ

Розташування:  Аргентина / Чили, Южная Америка
Висота: 6
 893 м (22 615 футів)
Діапазон:
 Анди
Тривалість: 
 12 днів

Охос-дель-Саладо, расположенный на границе Аргентины и Чили, является самым высоким вулканом в мире. Это также вторая по величине гора за пределами Азии, уступающая только Аконкагуа в 630 км южнее.

Через його близькість до пустелі Атакама (найсухіше місце на Землі) умови на горі, як правило, досить сухі протягом усього року. Незважаючи на це, варто очікувати снігу на схилах, оскільки він може випадати цілий рік через оголені схили вулкана.

Юньнань. Їдемо на південь Китаю.

4. ПІК ХЮІТЕН

Розташування:  Монголия, Азия
Висота: 4
 375 м (14 354 фути)
Діапазон:
 Таван Богд
Тривалість: 
 7 днів

Самая высокая вершина в Монголии, вероятно, самая отдаленная альпинистская программа в мире. Его вершина находится на трехсторонней границе Монголии, России и Китая!

Це не технічна гора, але її сложно достичь. Окружающая дикая местность включает в себя впечатляющие цветущие поля и обширную открытую горную тундру, населенную только традиционными пастушьими семьями – все, чего можно ожидать от равнин Монголии

 

5. ГОРА ВИТНІ. ЕКСТРЕМАЛЬНИЙ АЛЬПІНІЗМ

Розташування:  США, Северная Америка
Висота:
 4,421 м (14 505 футів)
Діапазон:
 Сьєрра-Невада
Тривалість: 
 1-3 дні

Гора Вітні є найвищою вершиною у суміжних Сполучених Штатах (тобто, виключаючи Гаваї та Аляску).

На перший погляд це виглядає лякаюче, але популярна стежка Маунт-Уітні починається з висоти 2550 м (8360 футів), що означає, що вершина може бути досягнута всього за один день (якщо ви сміливі!).

Більшість туристів вважають за краще здійснювати 35-кілометрову поїздку туди і назад, принаймні, два дні з підйомом на відмітку трохи більше 1900 м (6100 футів).

22 цікаві факти про К2

6. ГОРА ЕЛЬБРУС

Розташування:  Росія, Європа
Висота: 5 
 642 м (18 510 футів)
Діапазон: 
 Кавказькі гори
Тривалість
 : 7 днів

Ельбрус був моїм другим із семи самітів. Це вимагає деякого використання кішок та льодорубів, але ці основні навички можуть бути вивчені від гідів до підйому.

Канатна дорога доставляє потенційних гостей у житлові приміщення біля підніжжя підйому на висоті 3600 м (11800 футів). Тут альпіністи можуть зробити деякі акліматизаційні походи, перш ніж зайнятися самою горою.

Хатини вздовж маршруту забезпечують відносно комфортне сходження перед початком саміту о 3 годині ночі.

 

7. ГОРА БРЮСТЕР. ЕКСТРЕМАЛЬНИЙ АЛЬПІНІЗМ

Розташування:  Новая Зеландия, Океания
Висота:
 2,516 м (8 255 футів)
Діапазон:
 Південні Альпи
Тривалість:
  1-2 дні

Брюстер – отличная гора, если вы ищете вкус альпинизма в пустыне Южного острова Новой Зеландии. На этой горе акклиматизация не нужна, но ваш гид расскажет о некоторых базовых альпийских навыках (ледоруб и кошка), которые понадобятся вам во время восхождения.

Крім того, досить просто витривалості та пари стійких ніг – все, що вам потрібно, щоб піднятися на вершину. Brewster Hut надає зручні двоярусні ліжка на ніч на висоті 1450 м (4750 футів), що робить приємний день на найвищому рівні через Західний або Південний хребет.

 

8. ПІКАЛДЕ ПІК

Розташування:  Непал, Азия
Висота: 5
 806 м (19 049 футів)
Діапазон:
 Гімалаї
Тривалість: 
 9-12 днів

Пик Покальде – один из самых популярных треков в Непале, он предлагает отличное введение в гималайский альпинизм, если вы планируете развивать свои навыки. Вы среди больших собак здесь. Ожидайте увидеть гималайских гигантов Нуптце, Лхоцзе и, конечно, Эверест.

На щастя для вас, на цій горі ви будете значно нижчими за будь-які зони смерті. В ідеалі, ви повинні мати деякий досвід льодоруба та кішок, перш ніж намагатися зробити це, але у вас буде багато можливостей відточити ці навички.

 

9. ПІК ЗАХОДУ. ЕКСТРЕМАЛЬНИЙ АЛЬПІНІЗМ

Розташування:  Непал, Азия
Висота: 6
 476 м (21 246 футів)
Діапазон:
 Гімалаї
Тривалість:
 18-20 днів

Самый высокий пик в Непале менее технически сложен, чем пик Покальде, но его большая высота требует более продолжительных и более высоких дней акклиматизации.

М'яке сходження на вершину не повинно дурити потенційних альпіністів. Ця гора дуже висока і, як і будь-який гімалайський пік, схильна до суворих погодних умов. Крім того, трекінговий маршрут з півночі вимагає прогулянки високогірним льодовиком.

Найкрасивіші гори у світі

10. СТІК КАНГРІ. ЕКСТРЕМАЛЬНИЙ АЛЬПІНІЗМ

Розташування:  Индия, Азия
Висота: 6
 153 м (20 182 фути)
Діапазон:
 Гімалаї
Тривалість: 
 7-9 днів

Сток Кангрі знаходиться в центрі чарівного району Ладакха у північній частині індійського штату Джамму та Кашмір. Це одна з найдоступніших гімалайських гір за межами Непалу. Високо над долиною Інду, багато гор в області швидко піднімаються вище 6000 м (19 700 футів).

Ви, ймовірно, полетите в Лех, столицю Ладакха, на висоті 3524 м (11560 футів) і повністю акліматизуєтесь, перш ніж відправитися в базовий табір на висоті 4980 м (16340 футів), щоб спробувати здійснити саміт.

 

11. ГОРА ЧІМБОРАСО. ЕКСТРЕМАЛЬНИЙ АЛЬПІНІЗМ

Розташування:  Эквадор, Южная Америка
Висота: 6
 268 м (20 564 фути)
Діапазон: 
 Анди
Тривалість: 
 7-15 днів (залежно від досвіду / навичок та програми)

На вершині Чимборасо ви опинитеся в точці, найближчій до Сонця. Завдяки розташуванню гори вздовж екваторіальної опуклості, її вершина є найдальшою точкою від ядра Землі.

Залежно від вашого досвіду, це може бути найкраще в рамках експедиції еквадорськими вулканами із завчасним відвідуванням вулканів Котопахи і Каямбе.

Ці вулкани на малих висотах самі по собі нелегкі подвиги, вони дадуть вам необхідний досвід акліматизації та альпінізму, який вам знадобиться для боротьби з (нині) неактивним стратовулканом Чимборасо.

 

12. АКОНКАГУА. ЕКСТРЕМАЛЬНИЙ АЛЬПІНІЗМ

Розташування:  Аргентина, Южная Америка
Висота: 6 
 961 м (22 838 футів)
Діапазон: 
 Анди
Тривалість: 
 14-17 днів

 Самая высокая гора за пределами Азии, Аконкагуа – потрясающая гора для профессиональных альпинистов и любителей.

Маршрут не технічний, і його часто називають «найвищою вершиною трекінгу у світі». Ключ до опанування цієї гори – це час і акліматизація – тут немає швидкого доступу до вершини. Це ідеальна підготовка, якщо ви мрієте зайнятися великими горами Гімалаїв.

 

ІНШІ СХОДЖЕННЯ НА ГОРИ

Другая популярная альтернатива пику Мера в Непале – Островной Пик (Имья Це). Островной пик, на высоте 6 189 м (20 305 футов), обычно считается вторым по величине пиком в Непале.

Гора Тубкаль в Марокко – самая высокая вершина Северной Африки на высоте 4167 м (13 671 фут) и популярное знакомство с горами Атлас.

Брейторн на высоте 4164 м (13 661 фут), расположенный на границе Швейцарии и Италии , является одним из самых доступных альпийских пиков.

Гора Кинабалу в Малайзии – еще один популярный пик для треккинга. На высоте 4095 м (13 435 футов) это самая высокая гора в Малайзии, а также более широкий Малайский архипелаг.

Ваш помічник у підборі туру  MARISON TRAVEL

Непал