Музеї автомобілів в Італії.

Автомобілі та мото – ще одна важлива частина історії Італії. Турін, Болонья та Модена – міста італійського автопрому. Тут знаходяться штаб-квартири Fiat, Ferrari, Lamborghini, Maserati, Ducati та музеї. Деякі виробництва, до речі, можна завітати.

Вперше подорожуєте Італії? А зараз саме час поставити галочки в деяких музейних клітинах, і оскільки вони відзначені, важливі саме вони.

Центральна Італія (в основному Модена та Болонья!) Музеї автомобілів в Італії

Музеї Феррарі.

Якщо у вас мало часу, то це мають бути обидва музеї Феррарі. Правильно, є два на відстані шатла один від одного, і обидва варто відвідати. Музей Енцо Феррарі чудово оформлений з використанням виняткової екологічної графіки та мистецтва, а також розміщений у архітектурно спроектованому корпусі. Він заглиблюється в життя Енцо Феррарі та історію марки.

У Museo Ferrari Maranello ви також побачите безліч автомобілів з минулого, аж до сьогоднішнього дня, а також познайомитеся з великою історією гонки і, серед іншого, зможете сісти в симулятор Формули-1.

Італія – це Феррарі, а Феррарі – це Італія.

Музей Енцо Феррарі. Музеї автомобілів в Італії

 Енцо Феррарі Італія Музеї автомобілів в Італії

Музей Енцо Феррарі Італія

Musei.ferrari.com

Музей Ferrari Маранелло. Музеї автомобілів в Італії

 Ферарі Маранелло Італія Музеї автомобілів в Італії

Музей Феррарі Маранелло Італія

Musei.ferrari.com

 

Музей Ламборджіні. Музеї автомобілів в Італії

Якщо у вас є час у рукаві, чому б не відвідати музей Lamborghini, адже він знаходиться всього за кілька кроків від музею Ferrari. Не такий яскравий, як музей Феррарі, проте він передає дух Ферруччо Ламборгіні та його твори. Безліч разових концепт-карів, виставок та інших заходів має окупити себе.

 Ламборджіні Італія Музеї автомобілів в Італії

Музей Ламборджіні Італія

lamborghini.com

 

Музей Ducati. Музеї автомобілів в Італії

Так, Ducati - це не автомобіль, але навіть якщо ви не любите мотоцикли, ви не можете ігнорувати красу і пристрасть Ducati, і це з гордістю демонструється в їхньому ретельно підібраному музеї в Болоньє, поряд з музеями Ferrari та Lamborghini. Багато британських, австралійських та американських гонщиків катапультували італійську марку до величі на трасі, і цікаво бачити це на виставці, а також їх приголомшливі шосейні велосипеди. Не втрачайте нагоди.

 Ducati Італія Музеї автомобілів в Італії

ducati.com/ducati_museum

 

Північна Італія (в основному Турін!) Музеї автомобілів в Італії

Музей Альфа-Ромео

Відносно новий музей Alfa Romeo в Турині заслуговує на рівного визнання, зрештою, він має більш довгу історію, ніж у Ferrari, і протягом багатьох років виробляв однаково заворожуючі дорожні та гоночні автомобілі. Гарне місце, яке варто відвідати, хоча б заради таких, як приголомшлива 33 Stradale та численні автомобілі.

Музей Альфа Ромео Італія

Museoalfaromeo.com

 

Музей Пінінфаріну. Музеї автомобілів в Італії

Поки ви в Турині, загляньте у музей Пінінфаріна. Дизайнерська фірма відома багатьма з найзнаменитіших моделей Ferrari, але також багатьма іншими, такими як Alfa Romeo, Peugeot і Mitsubishi. Так, Міцубісі. Ви також знайдете багато інших неавтомобільних продуктів, які компанія розробила багато років.

Читайте також:  Що дивитись у Мілані (Італія)?

Важливо: відвідування повинні бути заброньовані, і це можна зробити, вказавши такі дані (додаткову інформацію див. на веб-сайті).

Сільвана Апендіно. Музеї автомобілів в Італії
Тел. +39011
9438104 s.appendino@pininfarina.it

Музей Пінінфаріну Італія

pininfarina.com/en/museo_pininfarina/

 

Національний автомобільний музей.

Тим не менш, у Турині, якщо вам не вистачало автомобільних музеїв, варто розглянути високо оцінений Museo Nazionale dell'Automobile. Швидше узагальнений автомобільний музей, він розповідає про історію автомобіля, знайомлячи вас із деякими чудовими прикладами, і дуже добре виконаний.

Museo dell Automobile Музеї автомобілів в Італії

Museoauto.it

Ваш помічник у підборі туру  MARISON TRAVEL