ФЕСТИВАЛИ В ЛАТИНСЬКІЙ АМЕРИЦІ.

У Латинській Америці проходять одні з найяскравіших, найяскравіших і найрадісніших фестивалів у світі. Можливо, коли ви думаєте про фестивалі у Латинській Америці (LATAM), ви представляєте Día de Los Muertos у Мексиці або карнавал, який проходить у Бразилії. Це два найвідоміші фестивалі, які були представлені в різних формах поп-культури, від фільмів до музичних кліпів. Але це лише верхівка айсбергу. У цій статті ми допоможемо зрозуміти, чому Латинська Америка відома своїми щорічними фестивалями, і заглибимося в деякі з наших кращих виборів. Деякі з них ви, напевно, знаєте, а інші можуть бути вам менш знайомі. Якщо ми пропустимо когось із ваших фаворитів, повідомте нам про це у коментарях!

Отже, без зайвих слів.

Інті Раймі (Перу) Фестивалі в Латинській Америці.

Inti Raymi або Fiesta del Sol, ймовірно, є одним із найпопулярніших фестивалів у Перу. Це релігійне свято, яке проходить 24 червня кожного року, щоб відзначити середину зими у південній півкулі та час збирання врожаю. Походження Інті Раймі перегукується з періодом інків у Перу 13 століття. Щороку на північній околиці Куско люди стікаються в Саксайуаман, цитадель, де проходить фестиваль, яка колись була столицею імперії інків. Інті Раймі — величне свято, яке й досі відтворює поклоніння Богу Сонця за допомогою традиційних танців, музики та зборів усіх людей.

Фестиваль складається із трьох дій, що розтягнулися на один день. Перший акт починається у Коріканчі, релігійному центрі імперії інків. Тут люди роблять підношення танцями та піснями Інті (Богу Сонця).

Після завершення першого акту люди прямують на Плас-де-Армас. Це місце має велике значення як місце зустрічі найвидатніших діячів імперії напередодні прибуття Інті.

Завершення цього релігійного свята проводиться на полях фортеці Саксайуаман, і як ви розумієте, це найважливіша частина свята. Інка прибуває, щоб засвідчити свою повагу богу сонця, і імітується жертвопринесення. Жертва «приноситься», сподіваючись, що їхній шаман зможе передбачити благополучний рік уперед.

Вхід в Inti Raymi безкоштовний, просто приїжджайте раніше, якщо хочете помилуватися найкращим видом.

Фестиваль квітів (Колумбія)/ ФЕСТИВАЛІ У ЛАТИНСЬКІЙ АМЕРИЦІ.

Перший Фестиваль квітів було проведено понад 60 років тому 1 травня 1957 року в Медельїні, Колумбія . Почавши скромно, перший парад організували близько 30 квітників із міста Санта-Елена, приблизно за 9 км від Медельїна. Сьогодні на параді понад 500 квітників демонструють свої роботи з надією отримати головний приз. До того як парад може початися, кожний з silletas (квітоносець) оцінюється. Перше місце має честь очолити парад, інші місця слідують порядку спадання.

Парад Сілетерос, названий на честь квіткарів або силетероса, проходить більше 2,3 км, що важливо, якщо ви несете від 50 до 120 кг кольорів. На щастя, дерев'яні «рюкзаки», призначені для перенесення кольорів, також мають ніжки, тому при необхідності можна зробити перерву.

Читайте також:  Факти про Бразилію. 50 цікавих фактів про Бразилію

Це не просто квіти на параді. Маршируючі оркестри та традиційні танці ще більше ілюструють красу квіткового шоу. Якщо ви можете подорожувати, це одна з небагатьох подій у нашому списку, який відбудеться найближчим часом. Фестиваль квітів проходить щороку у серпні, і це обов'язково буде видовище та запах. Крім того, Колумбія святкує День незалежності наприкінці липня, тому якщо ви зможете приїхати трохи раніше, ви зможете відвідати два чарівні свята, що відзначаються в Латинській Америці, в одній поїздці. ФЕСТИВАЛИ В ЛАТИНСЬКІЙ АМЕРИЦІ.

Карнавал (Бразилія)

Вважається, що слово «карнавал» походить від італійського виразу carne vale, що означає «прощавай, м'ясо». Це має сенс, якщо подумати, і чи є найкращий спосіб підготуватися до посту, ніж влаштувати масову 5-денну вечірку по всій країні? У той час як багато країн святкують прихід Великого посту, мабуть, жодна з них не є такою грандіозною та відомою, як бразильський карнавал. Бразилія сягає корінням у релігію, і, незважаючи на те, що може здатися на перший погляд, Карнавал — це релігійне свято.

Як турист ви, ймовірно, відправитеся на основні платні заходи Карнавалу. Ці заходи є величезні традиційні паради з музикою, вогнями, танцюристами та поплавцями. Величезні птахи, дракони, боги або навіть поплавці, пов'язані з футболом, займають чільне місце на вулиці. Чудове видовище!

Блокові партії чи блоки, як їх називають на місцях, організують мешканці різних кварталів. Блоки виникли як невеликі вечірки для місцевих жителів, щоб розслабитися далеко від жвавих туристичних вулиць головної події.

Оскільки свята тривають п'ять днів, було б непогано відвідати деякі з невеликих парадів та вечірок, що відбуваються. У той час як у деяких випадках ви можете знайти групові вечірки, які мають згуртовану атмосферу, є ті, які значно виросли і стали платними заходами, які не так відмінні від основного Карнавалу, і вони також почали залучати місцевих виконавців для подальшого набору. їх, крім місцевих партій блоку.

Наступного разу карнавал відзначатиметься 2 березня 2022 року, якщо дозволить Covid.

Діа де Лос Муертос (Мексика)/ ФЕСТИВАЛІ У ЛАТИНСЬКІЙ АМЕРИЦІ.

Мабуть, один з найвідоміших щорічних фестивалів у світі, Dia de Los Muertos, відзначається напередодні 31 жовтня і триває 1 та 2 листопада. Його мета – вшанувати пам'ять померлих членів сім'ї, друзів та близьких. Хоча переважно його відзначають у Мексиці, його відзначають групи емігрантів у світі. Día de Los Muertos – це радісна подія, що надає кожному етапу життя особливого значення та значення. Він включає подорож, яку кожен з нас здійснює у своєму житті.

Смачна їжа, жива музика, енергійні танці та спілкування людей — ось що таке традиції та свята у Латинській Америці. Dia de Los Muertos не виняток! Одним з аспектів свята, яке розвивалося з часом, є calavera de azucar або цукровий череп. Традиційно сім'ї використовували цукор для ліплення черепів своїх близьких, та був прикрашали їх. Їх прикрашали яскравою фарбою, бісером, дорогоцінним камінням, красивим пір'ям та будь-якими іншими прикрасами, які могли б покращити дизайн. Перш ніж покласти череп на вівтар, званий офренда, ім'я померлого члена сім'ї писали на лобі цукрового черепа. Опинившись на вівтарі, череп буде оточений різними предметами, їжею, напоями та квітами, які подобаються їхньому улюбленому члену сім'ї. В даний час,

Читайте також:  Хостелы в Скандинавии для туристов и студентов