Гамбург, крупнейший город Германии после столицы Берлина, расположен у истока длинного воронкообразного устья реки Эльбы. Его расположение делает его важным связующим звеном между морем и сетью внутренних водных путей Германии и многочисленными островами. Город наиболее известен своей знаменитой гаванью, портом Гамбурга. Гамбург стал не только крупным транспортным узлом, но и одним из важнейших культурных и коммерческих центров Европы, а также крупным туристическим центром.

Що робить Гамбург таким крутим?

Можна сміливо сказати, що Гамбург – одне з найкрутіших міст Німеччини . Але це. Від музики та розваг до каналів та кухні – Гамбург має давню репутацію унікального та цікавого міста. Місто перетворило The Beatles з чергової підліткової групи на відому міжнародну сенсацію. Тоді це було круте та різке місце, а зараз стало навіть краще.

Гамбург часто буває в тіні таких міст, як Мюнхен і Берлін , але він безумовно заслуговує на увагу. Тут так багато всього, що можна випробувати у сфері огляду пам'яток, гастрономії, покупок та нічного життя, що неможливо відвідати та погано провести час.

Гамбург називають «воротами у світ» через його галасливий порт і безліч каналів. Будучи другим за величиною містом Німеччини Він також є домом для багатьох культурних пам'яток, про які я скоро розповім. Хоча Гамбург трохи дорогий, ви отримуєте те, за що платите – унікальний та незабутній культурний досвід.

На відміну від більшості інших німецьких міст, Гамбурзі немає середньовічного старого міста чи замку, що зішли зі сторінок казки. Але те, чого йому не вистачає у старій архітектурі, компенсується сучасним, морським та промисловим ядром. Ось чим можна зайнятися у крутому портовому місті Німеччини !

Дайхштрассе - одна з кращих визначних пам'яток Гамбург, Німеччина.

На вулиці Дайхштрассе знаходяться найстаріші будинки Гамбурга, збудовані в 17-18 століттях. Це одна з небагатьох вулиць Старого Гамбурга, що залишилися після Великої пожежі 1848 року та бомбардувань Другої світової війни.

Що подивитися і чим зайнятися в Гамбурзі, Німеччина

Прогуляйтеся найбільшим складським районом у світі.

Якщо ви приїхали у Гамбург з одноденною поїздкою і у вас є час, щоб побачити щось одне, переконайтеся, що це Шпайхерштадт . Це найбільший у світі складський район і, безперечно, одна з найкрутіших пам'яток Гамбурга.

Шпайхерштадт – це пам'ятка у самому центрі Гамбурга

Шпайхерштадт – це пам'ятка у самому центрі Гамбурга

Побудовані на фундаменті, ці будівлі з червоної цегли – одні з найкрасивіших, які я коли-небудь бачив. Неоготична архітектура у поєднанні з каналами та мостами створює теплу та гостинну атмосферу. Speicherstadt особливо блискучі відразу після заходу сонця, коли світло у всіх вікнах включається і золотисті відтінки освітлюють воду та цегляні будинки навколо нього. Це таке захоплююче видовище!

Шпайхерштадт прекрасний у «синю годину», одразу після заходу сонця, коли вмикається світло!

Шпайхерштадт прекрасний у «синю годину», одразу після заходу сонця, коли вмикається світло!

Шпайхерштадт: об'єкт всесвітньої спадщини ЮНЕСКО

Шпайхерштадт не тільки неймовірно фотогенічний, а й цікавий для вивчення. Цей комплекс цегляних будівель був збудований між 1883 та 1927 роками. В той час Гамбург був процвітаючим міжнародним портом і потребував складських приміщень для зберігання товарів, таких як кава та спеції. Він був побудований як вільна зона, де люди могли вільно торгувати без сплати податків.

Шпайхерштадт - одна з кращих визначних пам'яток Гамбург, Німеччина.

Poggenmühlen-Brücke пропонує найкультовіший вид на місто, яке ви, ймовірно, бачили раніше у соціальних мережах.

Крім прогулянки по Шпайхерштадт Ви також можете здійснити екскурсію Гамбурзьким каналом, щоб побачити ці чудові будівлі поблизу.

Хоча відвідування старого складського району може здатися не найцікавішою ідеєю, я обіцяю вам… це так!

Порада: якщо ви фотограф або відеооператор і прагнете відобразити цей культовий знімок Шпайхерштадта після настання темряви, обов'язково плануйте заздалегідь! Я рекомендую дістатися до Поггенмюлен-Брюке як мінімум за 30 хвилин до заходу сонця, щоб зайняти місце серед багатьох інших фотографів. На момент заходу сонця міст монополізували як мінімум 50 людей з важким фотообладнанням. Рання пташка ловить хробака!

Складський район Шпайхерштадт, внесений до списку Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО, - одна з найкращих визначних пам'яток цього путівника Гамбургу, Німеччина.

Відвідування старого складського району може здатися не дуже захоплюючим на перший погляд, але це точно.

Відкрийте для себе новий міський район Гамбург, Хафенсіті.

Шукаєте, чим зайнятися у Гамбурзі біля води? Перевірте HafenCity .

HafenCity в Гамбурзі, який охоплює Шпайхерштадт , є одним з найбільших та найбільш вражаючих проектів міського розвитку. Він розташований на місці старих портових складів, багато з яких було перетворено на сучасні багатоповерхівки, кафе, музеї та міські простори.

Місто Хафенсіті - обов'язкова визначна пам'ятка міста Гамбург.

HafenCity все ще знаходиться в процесі розробки, але стає однією з найуспішніших історій у галузі міського омолодження.

HafenCity це прекрасне місце, щоб прогулятися, відпочити та випити або два. Тут гармонійно поєднуються старе та нове, а навколишня набережна – просто бонус!

У HafenCity також є станція метро HafenCity Universität яка, схоже, належить іншій планеті.

HafenCity Universität

HafenCity Universität

Найкрутіше, що можна побачити і чим зайнятися у цьому районі Гамбурга, – це Ельбська філармонія ,

Завітайте до ультрасучасного концертного майданчика Гамбурга з приголомшливими видами.

В міста Elbphilharmonie, Гамбург останнє пам'ятник культури, відкритий для публіки у 2017 році Цей концертний зал вежі 354 футів (108 м) Ельбою , і це найвища будівля в заселеному місті.

Ельбська філармонія - це культова будівля, яка служить соціальним та культурним центром міста.

Ельбська філармонія - це культова будівля, яка служить соціальним та культурним центром міста.

Побудована зі скла та цегли, Ельбська філармонія була спроектована так, щоб нагадувати океанський лайнер, пришвартований у гавані. Він також дуже схожий на хвилю або кристал кварцу. Ця будівля незвичайної форми вважається однією з найбільших і найакустичніших концертних залів у світі. Таким чином обов'язково варто відвідати концерт, якщо він співпадає з датами вашого візиту. Інакше нагорі є 360-градусний оглядовий майданчик з чудовим видом на місто (і це безкоштовно!).

Поїздка на вершину – це також незабутні враження. Є арочний ескалатор завдовжки 262 фути (80 м), найдовший Європі . Він виглядає дуже футуристично і дає відчуття, що ви на нескінченному ескалаторі.

Порада: вхід на оглядовий майданчик безкоштовний, якщо ви отримаєте квиток на місці. Однак, якщо ви приїхали у вихідні, не забудьте заздалегідь купити квиток на оглядовий майданчик онлайн . Це коштує 2 євро, але ви уникнете довгих черг біля квитки.

Від класичної музики до The Beatles , Гамбург завжди мав репутацію музичне місто. В Elbphilharmonie Далі зміцнює репутацію, що і є обов'язковим на вашому маршруті Гамбург.

Elbphilharmonie Plaza Гамбург

Навіть якщо під час вашого візиту оркестр не грає, вам варто відвідати Elbphilharmonie Plaza, оглядовий майданчик із панорамним видом на місто та гавань.

Розвивайте свою уяву у Miniatur Wunderland. Гамбург

Одна з головних визначних пам'яток Гамбурга , що знаходиться всередині Шпайхерштадта , - це Miniatur Wunderland («Мініатюрна країна чудес»). Це безумовно одне з найкращих занять у Гамбурзі.

Miniatur Wunderland – найбільша виставка моделей поїздів у світі, що складається з більш ніж 100 000 транспортних засобів, що рухаються, 130 000 дерев і 400 000 фігурок людей.

Читайте також:  Вулкан Етна у Сицилії

Всередині Miniatur Wunderland ви побачите деякі з ваших улюблених міст у мініатюрі, включаючи Венецію , Швейцарські Альпи і Лас-Вегас . Ще є мініатюрний аеропорт, де злітають літаки, а по злітно-посадковій смузі котяться буксири. Тут так багато цікавих експонатів, що можна годинами милуватися цим чудом.

Мініатюрна країна чудес – одна з найкращих пам'яток Гамбурга, Німеччина.

Миниатюрная страна чудес – одна из лучших достопримечательностей Гамбурга, Германия.

Хоча ви очікуєте, що така виставка буде орієнтована переважно на дітей, Miniatur Wunderland безумовно підходить для будь-якого віку. Увага до деталей просто вражає!

Помилуйте чудовою ратушею. Гамбург 

Якщо ви шукаєте щось цікаве в Гамбурзі, в самому центрі міста, це те, що вам потрібно.

Контрастні в гамбурзькому мініатюрній країні чудес чудова міста Rathaus , або City Hall. Ця грандіозна будівля, побудована в стилі неоренесансу, має майже 650 кімнат та має висоту 367 футів (112 м). У ньому розміщуються міський парламент, сенат та мер, і він є головною туристичною пам'яткою Гамбурга. Ви можете увійти в будинок безкоштовно і відправитися на екскурсію, щоб дізнатися більше про виставки всередині.

Ратуша у її нинішньому вигляді була побудована наприкінці 1800-х років. Гамбург

Ратуша у її нинішньому вигляді була побудована наприкінці 1800-х років.

Ратуша – одна з головних визначних пам'яток Гамбурга, Німеччина.

Гамбурзька ратуша оточена жвавою площею (Rathausmarkt), кіосками з вуличною їжею, магазинами та гарним озером. Wie schön!

З цього літнього кафе відкривається чудовий краєвид на Ратушу.

З цього літнього кафе відкривається чудовий краєвид на Ратушу.

Під час моєї останньої ночі в Гамбурзі я почув гучну музику з Ратуші. Я підійшов, і це виглядало так, ніби йде концерт. Виявилося, що в Гамбурзі проходить тріатлон Ironman (2,4 милі, велопробіг 112 миль та біг 26 миль), і я збирався зловити його кінець. Фініш проходив прямо перед ратушею.

Гамбурзька ратуша (Ратуша)

Гамбурзька ратуша вночі

Кожне місто в Європі пишається своєю ратушею, і я щиро вірю, що Гамбург - одна з найкращих.

Робіть покупки, поки не впадете на Mönckebergstrasse

Якщо ви любите робити покупки (або ви забули запакувати речі), не пропустіть Mönckebergstrasse . Це головна торгова вулиця Гамбурга , всього за два кроки від Rathaus і Hauptbahnhof (Центрального залізничного вокзалу). Він усипаний універмагами та бутиками, ресторанами та кафе, а також дубами та платанами. Ви також знайдете там великі магазини, такі як H&M , Karstadt , Kaufhof і Zara .

Примітка: як і в більшості місць у  Німеччини (і в Європі загалом) магазини закриті в неділю. Так що, якщо ви затятий покупець, обов'язково плануйте це відповідним чином!

Тут кожен знайде щось собі, від дизайнерів розкоші до McDonalds .

З Менкебергштрассе відкривається чудовий краєвид на Ратушу. Гамбург

Навіть якщо ви не є покупцем, з цієї пішохідної вулиці відкривається чудовий вид на Ратушу.

Здійсніть екскурсію. Гамбург

Я завжди рекомендую вирушити в тур із місцевим гідом, щоб зорієнтуватися. Враховуючи, що це таке величезне місто, Гамбург - місце, де це особливо корисно.

Я взяв екскурсію з Йорн Loding через Шанценфіртель і Кароліненвієртель райони міста. Він неймовірно добре обізнаний та захоплений Гамбургом . Йорн – це по суті ходяча енциклопедія, яка, я думаю, могла б зламати 21-годинного пірата Теда Круза, просто розповівши про Гамбург. Супер вражаюче!

Було цікаво дізнатися про ці два квартали, які є більш сучасними, облагородженими та альтернативними порівняно з іншими частинами. Гамбурга . Вони також знаходяться в глушині, де ви знайдете заховані коштовні камені та отримаєте максимальну віддачу від витрачених коштів. І найкраще місцеве пиво!

Кеніг Пілснер Гамбург

У п'ятницю вдень Кеніг Пілснер роздавав безкоштовне пиво в провулку в Шанценфіртель, що, як я чув, часто трапляється. Хто не любить безкоштовне пиво?

Шанценфіртель

Шанценфіртель є хіп сусідство з робочим корінням класу. Це чудове місце, щоб потусуватись і випити келих пива в одному з найжвавіших районів Гамбурга . Багато будинків тут покриті графіті, доповнюючи кафе, бари та бутіки, розкидані його вулицями. Шультерблатт – душа цього району, але є також багато провулків із магазинами та кафе, які варто відвідати.

Шанценфіртель по суті тоноване вниз нічного життя місце для тих, хто не хоче миритися з божевілля Санкт-Паулі і Репербан . Пізніше у цій статті я розповім чому.

Rote Flore - це колишній театр, який став культурним центром, який був сквотований з 1989 року, щоб протистояти облагорожуванню району.

Rote Flore – це колишній театр, який став культурним центром, який був зроблений з 1989 року, щоб протистояти облагорожуванню району.

Кароліненфіртель. Гамбург

Всього за кілька хвилин ходьби від готелю Schanzenviertel знаходиться Кароліненфіртель , мальовничий район міста. Він оточений виставковими площами та футбольним стадіоном FC St. Pauli . Кароліненвієртель найкраще відома Marktstrasse , вулиця з дизайнерськими магазинами, уживані магазини та модні кафе. Район також популярний для його меж сцени місць, у тому числі Hinterconti художньої галереї та Vorwerkstift будинку художника.

Вивчення Кароліненфіртель определенно является одним из самых крутых занятий в Гамбурге, Германия.

Vorwerkstift в районі Кароліненфіртель у Гамбурзі. Це одна з найкращих речей, які варто побачити та чим зайнятися в цьому районі Гамбурга.

Vorwerkstift – це комунальний житловий простір для художників. Мешканцям дозволено жити тут лише до 5 років. Усередині є музичний зал, студія та магазин дерев'яних виробів. Сад чимось нагадує дитячий майданчик художників.

Karolinenviertel Гамбург

Ще одна крута і незвичайна особливість Karolinenviertel: тут знаходиться бункер часів Другої світової війни, який був перетворений на нічний клуб.

Навіть якщо ви не любите стріт-арт і хіпстерські квартали, все ж таки варто прогулятися по Шанценфіртель і Кароліненфіртель . Особливо, якщо у вас є чудовий місцевий гід на зразок Йорна (ось його сайт ).

Стріт-арт всюдисущий як у кварталах Шанценфіртель, так і в районі Кароліненфіртель Гамбург

Стріт-арт повсюдно поширений у кварталах Шанценфіртель та Кароліненфіртель у Гамбурзі.

Прогуляйтеся у парку (Planten un Blomen). Гамбург

Planten un Blomen – це ботанічний сад у центрі Гамбурга. Його площа становить понад 116 акрів (450 000 кв. м), він сполучає річку Ельбу з озером Зовнішній Альстер .

Внутри этих садов вы найдете множество растений, озер и фонтанов. Также есть японский сад и детская площадка. Летом световые шоу фонтанов и концерты являются главным развлечением по вечерам, которые бесплатны, как и все остальное в саду.

Planten un Blomen різко контрастує з навколишнім промисловим містом, оазою від шуму і суєти Гамбурга.

Як кажуть, найкраще у житті – безкоштовно. Planten un Blomen - Одна з таких речей!

Planten un Blumen в Гамбурзі

Planten un Blomen – одна з найкращих пам'яток Гамбурга.

Здійсніть прогулянку човном по порту, озерам і каналам. Гамбург

Морська прогулянка – чудовий спосіб відкрити для себе морську спадщину Гамбурга .

Круизы по гавани Гамбурга отправляются от пирса Ландунгсбрюккен ковзаючи навколо порту, вниз по річці Ельбе і каналами. Я здійснив круїз по гавані з Баркассен-Мейєр , чудова можливість визначати пам'ятки з інформативними коментарями. Човен кружляв навколо порту, Хафенсіті і Ельбської філармонії , по дорозі пропливаючи повз вантажних суден та контейнерних терміналів.

корабель у Гамбурзі

Було приємно бачити, як великі судна завантажують та вивантажують свій вантаж.

Якщо ви хочете побачити багатий та житловий район Гамбурга , вирушайте в круїз внутрішньому і зовнішньому озерам Альстер ( Бінненальстер і Аусенальстер відповідно). Це одне з найкрутіших занять у Гамбурзі на набережній. Човни вирушають від пристані Юнгфернштіг , пропливаючи повз красиві будинки і вілл, розташованих навколо цих озер.

Читайте також:  Вісембург, Ельзас

Гамбург також відомий своїми тисячами мостів та каналів. Насправді мостів тут більше, ніж у Амстердамі і Венеції вместе взятых. Вот почему этот город претендует на звание «Северной Венеции» (наряду с несколькими другими городами). Таким образом, лучший способ увидеть эти каналы – на лодке.

Гамбург - місто каналів

Гамбург – місто каналів.

Якщо ви не хочете витрачати гроші на круїз на човні, найкраще отримати Hamburg Card , що надає безкоштовний доступ до громадського транспорту (включаючи пороми). Зверніться до розділу «Як дістатися Гамбургом» нижче для отримання більш детальної інформації.

Хіт на пляжі Гамбург.

Хоча Гамбург знаходиться за 70 миль (110 км) від Північного моря , у міста ще є власний пляж. Це не звичайний пляж, але як ви, напевно, вже здогадалися, Гамбург незвичайний.

Ділянка пляжу Гамбург

Розташована вздовж річки Ельби ділянка пляжу Гамбурга (звана Ельбстрандом) не відповідає образу вашого типового пляжу.

Моєю першою підсвідомою реакцією, коли я побачив цей пляж, було те, наскільки він потворний. Крани та контейнеровози – це не те, що я зазвичай шукаю на пляжі. Однак, трохи поміркувавши, я виявив, що цей пляж насправді єдиний у своєму роді. Жителям Гамбурга пощастило з пляжем, на відміну від інших великих міст Німеччини (например, Мюнхена и Берлина).

В Elbstrand є жива та весела сцена на свіжому повітрі, а індустріальна атмосфера дуже гамбурзька. Можливо, це не найкраще місце для купання, але це безумовно цікаве місце, щоб провести час із сім'єю та друзями. Сонячного літнього дня місцеві жителі готують на грилі, п'ють пиво і засмагають. Поруч із пляжем також є набережна з гарними ресторанами та кафе.

Після довгих прогулянок містом приємно ходити босоніж по піску, спостерігаючи за човнами, що проходять повз.

Навіть якщо ви не зацікавлені в відвідуванні пляжу під час поїздки до Гамбург , поїздка на поромі вартує того. Пором вирушає з Ландунгсбрюккена Номери У кожному номері є балкон із видом на архітектуру міста і галасливий порт, який його оточує.

На поромі до Ельбстранда Гамбург

На поромі до Ельбстранда ви зустрінете безліч човнів, контейнеровозів та кранів.

Завітайте до церкви Святого Михайла.

Церква Святого Михайла, яку в просторіччя називають «Мішель» , є найбільшою і найбільш вражаючою церквою в Гамбурзі . Ця церква з її високим мідним куполом та дзвіницею дуже впізнавана на тлі величезного горизонту міста.

Відвідування церкви Святого Михайла Гамбург

Відвідування церкви Святого Михайла – одна з найкращих речей, які варто побачити та зробити у Гамбурзі.

Незважаючи на грандіозні розміри та висоту Мішеля, це типова сувора протестантська церква. На відміну від багатьох церков у Германии, які були католицькими до того, як стати протестантськими, церква Святого Михайла має простий фасад. Однак усередині гарний дизайн – особливо органи. Також є склеп, який можна завітати за невелику плату.

Всередині Михайлівська церква вражає більше ніж зовні. Гамбург

Усередині Михайлівська церква вражає більше, ніж зовні.

Церква Святого Михаїла була побудована в 17 столітті, а в наступні століття була зруйнована блискавкою та пожежами. Як і багато інших важливих пам'яток міста, він був сильно пошкоджений під час Другої світової війни. З того часу йому було відновлено колишню велич бароко.

За 5 євро ви можете піднятися на ліфті на оглядовий майданчик, який знаходиться на висоті 347 футів (106 м) від землі. Звідси відкривається чудовий вид на місто та його порт.

Пройдіть по Репербану (якщо ви наважитеся)

Коли багато хто думає про Гамбурзі , ця худорлява вулиця – одне з перших місць, які приходять на думку. Розташований у Санкт-Паулі, Репербан – это пульс ночной жизни города, известный как квартал красных фонарей Гамбурга (аналогичный району Амстердама). Это не то место, где я бы хотел потусоваться, но все же о нем стоит упомянуть.

Шанувальники Beatles: ви знайдете Beatles-Platz на вулиці Репербан Гамбург

Шанувальники Beatles: ви знайдете Beatles-Platz на вулиці Репербан. За формою він схожий на вінілову платівку. Це одна з найкращих речей, які варто побачити у цьому путівнику Гамбургом.

Крім репутації з рейтингом X, поряд Репербаном є на що подивитись. Решта району Санкт-Паулі є домом для безлічі нічних клубів, барів та ресторанів, які не мають явно явного характеру. Він також сповнений крутих музичних майданчиків та художніх галерей. Він знаходиться недалеко від пристані, пропонує смачну їжу та напої, а також чудовий вид на набережну.

Відвідування у неділю? Прокидайтеся рано, щоб потрапити на рибний ринок Гамбурга!

Гамбург рибний ринок починається о 5:30 ранку щонеділі. Залежно від пори року це співпадає зі сходом сонця – так що ви зможете побачити і те, й інше одним махом! Цей ринок існує приблизно з 1703 року, забезпечуючи як місцевим жителям, так і відвідувачам живу та розважальну сцену на відкритому повітрі.

Відвідування рибного ринку - одна з найкращих речей, які потрібно побачити та зробити Гамбург

Відвідування рибного ринку – одна з найкращих речей, які потрібно побачити та зробити у Гамбурзі.

Цей ринок приваблює різноманітну клієнтуру: півночі, які шукають нічну їжу та напої, та ранніх пташок, які там створюють атмосферу. Хоча це і називається рибним ринком, тут ви не знайдете лише рибу. Дешево продаються інші свіжі продукти, а також одяг, квіти та сувеніри. Також є зал для рибних аукціонів, де грає жива музика, щоби продовжити суботню вечірку. Коли я увійшов усередину, група грала хіти 70-х та 80-х, і я виявив, що вони справді талановиті. Тим не менш, запах людей, що пітніють пивом минулої ночі, був досить сильним, щоб відправити мене назад через 5 хвилин.

Особисто я не люблю їсти рибу вранці, і мене не приваблюють гучні ринки, де продавці перегукуються один з одним. Тим не менш, величезна історія Гамбурзького рибного ринку і схід сонця вздовж гавані (з видом на журавлів - сміється) зробили його вартим.

Помилуйте заходом сонця на озері Внутрішній Альстер (Бінненальстер).

На додаток до інших місць, згаданих у цьому путівнику Гамбургом, озеро Внутрішній Альстер - Прекрасне місце, щоб провести день або вечір. Вздовж озера проходить набережна Юнгфернштіг , де ви можете прогулятися, зробити покупки та поїсти, милуючись прекрасним видом на набережну. Це мальовнича частина міста, особливо коли захід сонця і відображення горизонту висвітлюють спокійну воду озера.

Юнгфернштіг на озері Бінненальстер дуже мальовничий.

Юнгфернштіг на озері Бінненальстер дуже мальовничий.

На озері є фонтан, який по суті є мініатюрною версією Jet d'eau в Женеве, Швейцария . Він значно менше свого швейцарського аналога, але все ж таки додає особливого колориту цій ідилічній обстановці на березі озера.

Одна з найкращих речей, які потрібно побачити і зробити в Гамбурзі, - це помилуватися заходом сонця з Бінненальстера.

Відразу після заходу сонця у синій годину відображення на воді чудові.

Як дістатися до Гамбурга

Як друге за величиною місто Німеччини , Добратися сюди дуже просто. Якщо ви плануєте приїхати до Гамбург из другого места в Германии, есть два отличных варианта – сесть на міжміський експрес (ICE) або автобус (я завжди використовую FlixBus, щоб отримати найкращі пропозиції). Місто також пов'язане поїздом або автобусом з інших великих міст Європи. Я рекомендую перевірити Omio, щоб дізнатися, що є.

Якщо ви їдете звідкись подалі, найкраще прилетіти до аеропорт Гамбурга (HAM) Від терміналу ви можете легко сісти на приміський потяг S-Bahn S1 до Hauptbahnhof (Центрального залізничного вокзалу). Дорога займає близько 30 хвилин.

Пересування Гамбургом

Багато з головних визначних пам'яток Гамбурга знаходяться за кілька хвилин ходьби один від одного. Однак, щоб отримати більше, ніж просто уявлення про місто на високому рівні, ви повинні скористатися громадським транспортом.

У Гамбурзі дуже розвинена система громадського транспорту, що складається з автобусів, поїздів та портових поромів. Я був приємно здивований, наскільки добре пов'язане місто з огляду на його величезні розміри та складність з усіма каналами.

Я настійно рекомендую отримати карту Hamburg Card , яка надає право безкоштовного проїзду на громадському транспорті та знижки на відвідування визначних місць. Також є безкоштовний додаток Hamburg Card, яке дає вам інформацію про заходи, екскурсії та громадський транспорт. Додатки для подорожей- відмінний спосіб для порад з туризму допомогти відвідувачам з логістикою, і я вважаю, що це одна з найповніших і найкорисніших

Якщо під час вашого візиту погода буде пристойною, подумайте про те, щоб покататися на велосипедах Гамбурзі . Містом розкидано безліч дешевих пунктів прокату велосипедів , які є надійною і захоплюючою альтернативою громадському транспорту.

Де зупинитись у Гамбурзі

В Гамбурзі, одному з самих багатих міст Німеччини Є безліч елегантних і шикарних готелів. У той же час робітничий клас Гамбурга також добре представлений своїми недорогими номерами. Щоб відчути смак обох світів, я зупинився в готелі, який одночасно є і готелем, і хостелом під назвою Superbude Hotel St. Pauli.

Розташований у самому серці Шанценфіртель району, Superbude має прохолодне та модні флюїди до нього. Стійка реєстрації та кухня яскраві та затишні, як і номери.

Що мені найбільше сподобалося у готелі Superbude St. Pauli, так це його прихильність принципам стійкості та екологічності. Ця цифра дуже сподобалась: 100% електроенергії, що використовується в готелі, виробляється з відновлюваних джерел, включаючи воду, вітер та сонячну енергію. Крім того, велика частина меблів виготовлена з перероблених матеріалів, а кава, що подається на сніданок, є справедливою торгівлею. Щодо недорогого житла Superbude робить все можливе, щоб діяти відповідально та мінімально впливати на навколишнє середовище.

Крім проживання в Шанценфіртель Є багато інших районів, які ідеально підходять для нічлігу.

Ваш помощник в подборе тура  MARISON TRAVEL