Орта-Сан-Джулио —  средневековый городок фигурирует в списке самых красивых деревень Италии (« I Borghi piu belli d'Italia "), і це вірно! Це перлина місця, розташованого прямо на воді, оточена лісом та оточена горами. Прогулянка по мощених вуличках, проходячи повз маленькі площі і милуючись різними історичними будівлями, — це таке приємне заняття. А відвідати село та його основні пам'ятки можна легко протягом дня. Нижче наведено три мої головні поради про те, що робити в Орта-Сан-Джуліо на озері Орта, і всі вони пов'язані з прогулянками.

Що робити в Орта-Сан-Джуліо, Італія

 

Розташування/напрямки

Небольшой город Орта-Сан-Джулио расположен прямо на берегу озера Орта. Это озеро является одним из многих в так называемом Озерном крае на севере Италии и недалеко от Швейцарии. В этом регионе, где мягкий климат сочетается с красивыми пейзажами, вы найдете много красивых озер. Самыми популярными являются озеро Гарда, озеро Комо и озеро Маджоре. Озеро Орта — одно из самых маленьких и немного скрытое сокровище. Он расположен к западу от озер Маджоре и Комо. Это озеро очень любят итальянцы, особенно из Милана и его окрестностей.

вид на Орта-Сан-Джуліо, Італія, з острова Ізола-Сан-Джуліо

 

Повернемося до села Орта-Сан-Джуліо. Хорошим місцем для початку знайомства з містом є готель Villa Crespi , розкішний готель та 2-зірковий ресторан Мішлен. Ідеально, звичайно, зупинитися тут, як було у нас із чоловіком — дивіться тут, як воно — але це, звичайно, не для всіх. Вілла Креспі примітна своєю химерною вежею, схожою на мінарет, я знаходжу це видовищем!

розкішний готель та 2-зірковий ресторан Michelin Villa Crespi Lake Orta, Італія

 

Если вы на машине, вы доберетесь сюда чуть более чем за час из Лугано или Локарно/Швейцария или из Милана/Италия. Прямо навпроти Вілли Креспі есть парковка . На поезде вы доберетесь до отеля из Милана примерно за два с половиной часа (с пересадкой в ​​Новаре). От железнодорожного вокзала в Орта-Миазино вы доберетесь до Виллы Креспи менее чем за десять минут.

Що робити в Орта-Сан-Джуліо

В Орта-Сан-Джулио, одной из жемчужин Италии с точки зрения живописных деревень, есть три главных достопримечательности. Во-первых, прогулка по берегу озера вдоль полуострова Орта-Сан-Джулио, которая приведет вас также в сердце маленького городка. Во-вторых, путешествие на лодке от главной площади Орта-Сан-Джулио до мистического острова Сан-Джулио. В-третьих, прогулка к вершине Сакро-Монте-ди-Орта, внесенной в список Всемирного наследия ЮНЕСКО, с его 20 часовнями.

Якщо ви почнете рано-вранці, ви зможете виконати всі три види діяльності за один день. І дуже рекомендується здійснити першу прогулянку якнайшвидше, тому що Орта-Сан-Джуліо знаходиться в кращому вигляді, перш ніж прибудуть юрби туристів.

Що робити в Орта-Сан-Джуліо, Італія

 

1. Прогулянка біля озера на півострові Орта-Сан-Джуліо

необхідний час: 1 ½ години з невеликими зупинками на шляху

Як згадувалося вище, почніть прогулянку з готелю Villa Crespi . Погляньте на цей замок у мавританському стилі, де шеф-кухар Антоніо Каннаваччуоло , володар двох зірок Мішлен та відомий телевізійний шеф-кухар, керує розкішним готелем та рестораном вишуканої кухні.

Читайте також:  Круїз на катамарані по Маврикії

розкішний готель та 2-зірковий ресторан Michelin Villa Crespi Lake Orta, Італія

 

Звідти слідуйте по вулиці Via Giuseppe Fava і поверніть ліворуч на вулиці Strada di Ortello, щоб дістатися води. Тут ви знайдете громадський вихід до озера Орта. Поверніть на Страда-делла-Літарда і йдіть вздовж кромки води, доки не дійдете до серця Орта-Сан-Гільо. Зробіть коротку зупинку на першій невеликій площі (Chiesa della SS. Trinità).

звідки відкривається чудовий вид на Ізола-Сан-Джуліо.

Ізола-Сан-Джуліо, озеро Орта, Італія

 

Продовжуйте свій шлях вузькими брукованими вуличками.

Орта-Сан-Джуліо, Італія 21

 

поки не дійдете до головної площі Piazza Motto.

Пьяцца Мотта Орта Сан-Джуліо Озеро Орта, Італія

 

Огляньте тут. Знову погляньте на маленький острів, загляньте в покинуту будівлю готелю та загляньте в ресторани та магазини. Якщо ви любите морозиво, у мене є для вас порада, Il Banco di Cannavacciuolo.

Il Banco di Cannavacciuolo, Орта-Сан-Джуліо, Італія

 

Тут ви можете купити вищезгадані продукти від шеф-кухаря. Також є пристань, звідки ви сідаєте на човен до острова Ізола Сан Джуліо. Можливо, ви хочете вивчити розклад, щоб дізнатися, коли йти туди.

Від Piazza Motto дістатися до Chiesa Dell'Assunta.

і трохи загубіться в лабіринті романтичних вуличок, перш ніж повернутися на площу і повернути на вулицю Віа Боссі, яка пізніше стане Віа Мотта (завжди паралельно озеру). Потім, перед Вілла Мотта, вона перетворюється на вузьку стежку прямо біля озера (Віа Етторе Мотта, пізніше Віа 11 Сеттембре).

Коли він закінчиться, прямуйте до Via Panoramica і слідуйте до початкової точки.

2. Морська прогулянка з Орта-Сан-Джуліо до Ізола-Сан-Джуліо.

необхідний час: від 1 до 1 ½ годин

Коли ви прочитаєте вказівки по першій прогулянці, ви зрозумієте, куди потрібно відправитися, щоб сісти на човен і дістатися Ізола-Сан-Джуліо, П'яцца-Мотта. Це головна площа Орта Сан-Джуліо, до неї можна дістатися від вілли Креспі приблизно за дванадцять хвилин пішки.

Якщо ви зупинилися на віллі Креспі , то запитайте на ресепшн про квитки до Ізола-Сан-Джуліо. Вони дадуть вам один безкоштовно. В іншому випадку зайдіть на сайт navigazione lago d'Orta та купіть квиток тут (ви також можете придбати його на човні). Ви знайдете тут також розклад на острів та в інші напрями. Поїздка човном коротка, всього п'ять хвилин.

Після прибуття, ось на що чекати. Це крихітний острів посеред озера Орта. Головне, що варто побачити, це Базиліка Сан-Джуліо XII століття з її пастельними фресками та вражаючими скульптурами.

Ізола-Сан-Джуліо, озеро Орта, Італія

 

У 20 столітті його було перетворено на бенедиктинський монастир. Ви можете відвідати церкву, а потім пройти так званий "Шлях мовчання". Це кільцева доріжка зовні, яка проведе вас пішохідним маршрутом по всьому острову. Вам потрібно близько 15 хвилин, щоб закінчити його. Дорогою є кілька можливостей отримати доступ до води. Ідіть тим чи іншим шляхом, щоб насолодитися пейзажем.

Повернувшись на пристань, ви можете сісти на човен назад в Орта Сан Джуліо або відправитися в інше місце, як ми з чоловіком зробили помилково. Човен доставив нас до Пелли на західному березі озера Орта.

Читайте також:  Італія взимку :8 кращих напрямків

Пелла Озеро Орта, Італія

 

Ми вирішили висадитися і кинути погляд на село. Це невелике, але чарівне місце із мальовничим рядом будинків на березі озера. Після обходу Сан-Філіберто, Лагни та Ізола-Сан-Джуліо ми, нарешті, повернулися до Орта-Сан-Джуліо.

3. Піднятися на вершину Сакро-Монте-ді-Орта з Орта-Сан-Джуліо.

необхідний час: від 1 1/2 до 2 годин

Священная гора Орта — самая высокая часть полуострова Сан-Джулио. Это монументальный комплекс из 20 часовен с 900 фресками, 366 статуями и церковью в месте прибытия религиозного путешествия. Каждая часовня представляет собой сцену из жизни святого Франциска Ассизского.

сцена з життя святого Франциска Ассизького в Сакро-Монте-ді-Орта-Сан-Джуліо, Італія

З 2003 року він є об'єктом Світової спадщини ЮНЕСКО.

Sacro Monte призначений не лише для тих, хто цікавиться релігією. Той факт, що ці каплиці гармонійно вписані в навколишній ландшафт і рослинність, робить їх справжнім витвором мистецтва.

Це ідеальне місце для приємної прогулянки. Звідси відкривається чудовий краєвид на озеро Орта та острів Ізола-Сан-Джуліо.

вид на Ізола-Сан-Джуліо з Сакро-Монте-ді-Орта-Сан-Джуліо, Італія

 

Ви дістанетесь до нього від площі Мотта в Орта-Сан-Джуліо, пройшовши близько 20 хвилин. Вирушайте до Chiesa dell'Assunta і поверніть праворуч на вулицю Via Gemelli. Виконуйте вказівники на Сакро-Монті, поки не дійдете до церкви Сан-Ніколао. Насолоджуйтеся чудовим видом на озеро, острів та околиці, перш ніж вирушити на екскурсію по каплиці.

Якщо виникає питання, скільки часу відводити на це заняття, це залежить від вашого інтересу. Нас із чоловіком дещо захопили окремі сцени, що супроводжуються відповідним описом.

сцена з життя святого Франциска Ассизького в Сакро-Монте-ді-Орта-Сан-Джуліо, Італія

 

У результаті ми провели тут близько години.

Досягши кінця курсу, ви можете спуститися на другий бік пагорба. Таким чином, ви дістанетеся до Вілли Креспі приблизно 15 хвилин.

Озираючись назад і вперед

После описания того, что делать в Орта-Сан-Джулио, восхитительной деревне на озере Орта в Озерном крае Италии на севере страны, вот некоторая информация о путешествии, частью которого оно было.

 

Ваш помічник у підборі туру  MARISON TRAVEL