08

Сен
2018

Екскурсійна Йорданія з Marison

Сообщение от :Marison travel/ 0


🐫 Екскурсійна Йорданія з Marison travel

🕵‍♂ Багато хто їде до Йорданії, щоб зануритися з головою в світ давньої історії, і тут вони знаходять все, що шукали. Ви зможете відвідати різноманітні екскурсії, які познайомлять вас з різними епохами. Тут ви знайдете, стародавні стоянки періоду бронзового і залізного віку, побачити стародавні поселення епохи неоліту і навіть руїни римських міст.

🏺 Ви також можете поєднати відпочинок і туризм, відвідавши місце поховання Мойсея, яке знаходиться на горі Небо, Фортецю Ірода Великого, і одну з головних визначних пам’яток – місце хрещення Ісуса в річці Йордан, а також велику кількість інших місць, пов’язаних з Сином Божим.

🏜 Плануючи свій відпочинок в Йорданії, обов’язково потрібно врахувати відгуки туристів. У пріоритеті в мандрівників одне з найкрасивіших місць в цьому регіоні – пустеля Ваді-Рам. Вона багата приголомшливими фарбами, пісок пофарбований місцями в бліді рожево-жовті кольори, а потім переходить в гранатово-рожевий, і все це в симбіозі з природними кам’яними арками і каньйонами. Щоб насолодитися всією красою (побачити пустелю в різний час доби), потрібно зупинився в таборі бедуїнів, покуштували їх східних страв та насолодитися традиційною музикою.

🏛 Не варто також обходити стороною знамените античне місто Петра – головна візитівка, та головний туристичний магніт в Йорданії.

😍 Загалом не описати весь спектр чудес, якими нагородили це чудове місце. Краще один раз побачити – ніж сто разів прочути, і Йорданія підходить під цей вислів як найкраще.

 


Ваш помощник в подборе тура  MARISON TRAVEL

(050) 462-02-45

Екскурсійна Йорданія з Marison was last modified: Сентябрь 9th, 2018 by Marison travel

Оставьте свой комментарий